YILGENCİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Sakarya 1. OSB 1. Yol No:19 Arifiye

444 1954 - 0264 666 11 66 (pbx)

0264 666 11 75

satis atsign yilgenci.com

https://www.yilgenci.com

Firma Hakkında

Şirketimiz Burhan YILGENCİ tarafından 1954 yılında kurulmuştur. Başlangıçta faaliyet konusu tarım aletleri satışı olan YILGENCİ San. ve Tic. A.Ş. bugün, geniş bir makine parkı ve her türlü demir çelik ürünün satışı, deneyimli eleman kadrosu ile sektörde saygın bir yere sahip olmuştur.

1954'ten bugüne, her geçen gün büyümeye devam den Yılgenci, yüksek tonaj kapasitesiyle birçok sektörde, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine toptan / perakende satış ve imalat hizmeti vermektedir.

25.000 m2 kapalı alanda 200'ü aşkın personelle faaliyet gösteren Yılgenci, önümüzdeki yıllarda Sakarya 1. OSB'de 20.000 m2 ve Sakarya Kaynarca OSB'de 30.000 m2 olmak üzere 2 farklı lokasyonda daha yatırım planlanmaktadır.

Yılgenci ailesi müşterilerine daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için Türkiye'de büyük ölçekli firmalar tarafından da kullanılan ERP uygulamalarından SAP sistemini kullanmaktadır.

Sürekli müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden firmamız, kalite belgelendirme kuruluşu AQA'dan, uluslararası geçerliliği olan, ISO 9001-2000 kalite yönetim sertifikası almıştır.Aynı zamanda, Türk Akreditasyon Kurumu'na (TÜRKAK) akredite, uluslararası geçerliliği olan MEYER kalite belgesi sahibidir.

Her türlü projeye verilen mühendislik hizmetleri, tasarım, dizayn ve kaynaklı imalat desteğiyle, üretiminizi gerçekleştirirken kullandığımız makine parkı ve malzeme teminiyle, çözüm ortağınız olarak sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Hizmetleri

Demir-çelik Ürün Satışı
Her türlü demir-çelik ürünün tedariki ve satışı.   devamı...
Mühendislik
Projeleriniz için mühendislik ve tasarım hizmeti   devamı...
Üretim
Makine, otomotiv, demiryolu, treyler, yenilenebilir enerji alanlarında projelerinizi hayata geçiyoruz.   devamı...