PLANART DEKORASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Sakarya 1.OSB 3. Yol No:02 Arifiye

(0264) 275 53 19 - (0264) 291 07 20

(0264) 291 07 22

info atsign planart.com.tr

www.planart.com.tr

Firma Hakkında

PLANART, günümüzün modern yapılarının vazgeçilmez donanımları arasında yer alan Mimari Yapı Malzemeleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. PLANART‘ın ana faaliyetleri arasında olan Yükseltilmiş Döşeme, uygulamacılara çok geniş tasarım alternatifleri sunmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu bu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir. PLANART ülkemizde yüzbinlerce metrekare ile ifade edilen ölçülerde uygulaması ile Yükseltilmiş Döşeme alanında lider durumdadır.

PLANART, Mimari Yapı Malzemeleri‘nin yanı sıra bilgi işlem merkezleri, modern ofis mekanları gibi yerlerin mimari, mekanik ve elektrik-elektronik sistemlere olan ihtiyaçları için anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda, iklimlendirme sistemleri, otomatik yangından korunum ve giriş-çıkış kontrol sistemleri ile kapalı devre kamera sistemleri anahtar teslimi paket çözümler içerisinde uygulanmaktadır.

Şirketimiz Uyar Şirketler Topluluğu tarafından desteklenerek %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.